HAKKIMIZDA

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

HAKKIMIZDA

           2013 yılında Araç Üstü Çadır sektöründe çeşitli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni teknolojilerin getirilmesi,doğa severlere eşsiz bir kamp deneyimi sunulması ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Bursa’da kurulmuş olan Mart Camper, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek araç üstü çadır dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

           Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok ürüne imzasını atmıştır.

            Üstlendiği görevleri beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Mart Camper’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

             Mart Camper ailesi ürünlerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek ürünlerini üstün kalitede tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

TÜM FOTOĞRAFLAR

MART CAMPER

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

Araç Üstü Çadır

MART CAMPER

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

Araç Üstü Çadır

MART CAMPER

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

Araç Üstü Çadır

Neden ?

Araç Üstü Çadır

Tek başınıza dakikalar içinde kurup toplayabileceğiniz şekilde tasarlanan çadırlarımız en kısa konaklamalarda dâhi doğadaki keyfinizin eziyete dönmesine engel olur.

PRATİK:
Mart Camper

Aracın üzerinde yüksekte olması sebebi ile özellikle doğadaki sizi rahatsız edebilecek haşerattan ( böcek, akrep, yılan vs. ) uzak tutar. Aracınızın üzerinde güvenle konaklamanıza imkan sağlar.

GÜVENİLİR:
Mart Camper

Doğadayken rahat etmeniz için tek ihtiyacınız olan Araç Üstü Çadırlarımız.
Doğaya dönüp özgürlüğün tadını çıkarın, rahatınız yerinde olsun.

RAHAT:
Mart Camper

Ürün patentini aldığımız çadırlarımız için kullandığımız 1. sınıf malzemeler ile sizler için estetik, konforlu ve sağlam çadırlar üretmeye devam ediyoruz.

SAĞLAM:
Mart Camper

MART CAMPER

ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR İMALATI

MART CAMPER olarak; 100% el yapımı ve 1.sınıf kaliteli malzemeler kullanarak ürettiğimiz Araç Üstü Kamp Çadırlarımızın
Türkiye satışının yanı sıra Avrupa'nın birçok ülkesine ihracatı yapılmaktadır.

PRATİK & ERGONOMİK

Yıllar süren ARGE çalışmalarımız neticesinde ortaya çıkardığımız çadırlarımız çok kısa sürede tek başınıza kurup toplayabileceğiniz bir tasarıma sahiptir.

4 MEVSİM MART CAMPER

İster Yazlık... ister Kışlık... Sizin için 1. Sınıf malzemeler ile ürettiğimiz çadırlarımızda soğuk ve sıcak derdiniz olmadan doğanın tadını çıkarın.

ÜSTÜN KALİTELİ

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çadırlarınızı uzun yıllar kullanmanız için kalite anlayışımızdan ödün vermiyoruz.

RAHAT

Doğada gökyüzüne açılan pencereniz olan çadırlarımız kalitesinin yanında pratik ve geniş kullanım alanları ile konforlu bir kamp deneyimi sunuyor.